et
en et ru
0

Meist

Alustasime 1998. aastal kahemehefirmana siiditrüki teenuse pakkumisega. Aegade jooksul oleme oma masinaparki täiustanud ning lisanud teenuste valikusse tikandi ja mitmeid uusi trükimeetodeid. Koos sellega on kasvanud ka meie meeskond. Lisaks siiditrükile ja tikandile pakume tampo-, kuumpress- ja sublimatsioontrükki ning digitaalset trükki kangale (DTG). Lähemalt saad erinevatest tehnoloogiatest lugeda siit . Pidevalt katsetades ja uusi tehnoloogiaid kasutusele võttes püüame pakkuda meie klientidele tänapäevaseid viise oma lennukate ideede elluviimiseks.

Et muuta meie klientide elu veelgi mugavamaks, pakume lisaks ka laias valikus tooteid, millele trükkida-tikkida - nii saab kõik vajaliku reklaamkingituse kokku panemiseks ühest kohast. Meie kodulehel väljas olev tootevalik on vaid väike osa sellest, mida pakume. Kui sa ei leia siit midagi sobivat, sirvi meie katalooge  või anna meile oma soovist teada – otsime sulle sobiva kingituse või teeme selle otsast peale ise valmis. Ja kui sul endal ei ole ühtegi ideed, siis aitavad meie kogenud müügiinimesed leida sulle sobiva toote, millest meie kujundajate abiga saab sinu ettevõtte klientidele või töötajatele mõeldud isikupärane kingitus.

Meie töötajad on oma ala spetsialistid, kellel on ette näidata aastatepikkune kogemus. Oleme valmis pingutama ja katsetama, et saavutada iga töö puhul parim tulemus. Me ei tee järeleandmisi ei trüki, tikandi ega ka pakutavate toodete kvaliteedis. Pikaajalised soojad suhted klientidega on selle tõestuseks ja parimaks tunnustuseks meie tööle.