Meist

Kruze – meie lugu

Tere tulemast ja rõõm tutvuda – meie oleme Kruze Disain. Eestlastele olemuslikult oleme pealtnäha tagasihoidlikud, ent tublid ja töökad. Õppides meid aga tundma, märkad peagi sisemuses põlevat leeki ja suurt austust kõige osas, mis puudutab kvaliteetseid trükitehnoloogiaid. Oleme oma ala suurimad fännid ja tänu enam kui 20-AASTASELE KOGEMUSELE teame täpselt, milline tehnoloogia, masin või tootmisviis soovitud tulemuse saavutamiseks sobib.

BRÄNDITUD TOOTED, nagu näiteks ettevõtte logoga pastapliiatsid, sümboolikaga kruusid, firmariided, autokleebised, kinkekotid, reklaammeened ja ärikingitused, on vajalikud igale ettevõttele oma olemuse väljendamiseks, brändituntuse ja ühtse organisatsioonikultuuri kasvatamiseks. Aga kauaoodatud toode võib kiiresti muutuda väärtusetuks, kui toode ise või sellel olev trükk ei ole kvaliteetne. Omades ühte Eesti suurimat masinaparki ja pikimat kogemust äri- ja reklaamkingitustele sümboolika pealekandmisel, oskame soovitada, milline trükitehnoloogia mingile tootele ja materjalile sobib. Kuna meie tootmine toimub Eestis kohapeal, oleme kiired ja paindlikud.

Ajavõit ei tulene mitte ainult lühemast tootmisajast, vaid ka sellest, et teeme asju kohe õigesti ehk kasutame soovitud tulemust silmas pidades parimat tootmistehnoloogiat.

Oleme tänulikud Eesti äri- ja reklaamkingituste edasimüüjatele, kes meie trükiteenuseid kasutades oma kliente juba kaks aastakümmet rõõmustanud on. Aitame kõiki ettevõtteid ka vahendajateta – meie kodulehel väljasolev tootevalik on vaid killuke sellest, mida kõike on võimalik teha. Leiame sobiva lahenduse meie valdkonna hankijate võrgustikust või teeme asja ise nullist valmis – hätta ei jää meie juures kindlasti keegi.

Kui hindad KVALITEETI, KIIRUST, PAINDLIKKUST, siis võta meiega ühendust juba täna – tagame kogu Sinu ettevõtte logoga toodete varustamise läbi terve aasta.   

Loe lähemalt trükitehnoloogiate kohta      Võta meiega ühendust